Незвичайні австралійські опали в золоті і платині на шоу в Лас-Вегасі

Опал Yowah Nut (англ. «Горіх YOва»), успадкував своє ім'я від містечка YOва в Австралії, де він видобувається, а також від орехоподобной форми, в якій знаходять його жеоди.

Містечко розташоване в штаті Квінсленд, приблизно в двох годинах від поселення Куннамула і в тисячі кілометрів від Брісбена, згідно з інформацією від постачальників незвичайного каменя. В Австралії навіть проводиться щорічний фестиваль Yowah Opal Festival - проходить 18-20 липня - який прославляє дорогоцінний камінь і дозволяє відвідувачам побачити, як проходить його видобуток в найактивнішу пору року.

Що, ви ще не купили квитки на це своєрідне свято? Гаразд, це не обов'язково для того, щоб насолоджуватися цим унікальним дорогоцінним каменем у всій його красі - в якості частини ювелірних виробів від американських брендів.

На недавньому шоу в Лас-Вегасі прикрас з цими опалами було не так багато, але експонент виставки Couture, Suneera, продемонстрував кілька примітних коштовностей. Прикраси виготовлені з 18-каратного золота і інкрустовані діамантами і смарагдами, які лише підкреслюють таємничу природну красу опалів «YOва».

Одна пара сёрег з цими опалами була продана покупцеві їх Санта-Моніки, штат Каліфорнія. Тим часом, Джеффрі Пост з Gem Platinum показав іншу пару в 18-каратном золоті, де опали були оточені розсипом жовтих діамантів.

Я просто обожнюю контраст яскравих кольорів з темно-коричневим фоном. Ця пара дуже цікава тим, що малюнок на опалі - згідно деяким людям - дуже схожий на зображення Мадонни з дитиною. говорить Джеффрі Пост

Вот такой вот тест Роршаха в сережках. Але навіть якщо ви не бачите в природному візерунку цього силуету, не можна не побачити, що ці рідкісні опали мають дивовижною красою.

Залиште Свій Коментар