Годинники на ланцюжку: модний елемент або пережиток минулого?

Що ви думаєте про чоловіка, що носить в кишені круглі блискучі годинник на довгому ланцюжку? Вам здається, що це виглядає солідно або що людина відстав від моди?

Історія походження кишенькового годинника почалася в XVI столітті. Перші з них були зроблені в формі круглої або квадратної коробки. А на циферблаті, замість звичних цифр, були опуклі кулі, щоб можна було дізнатися час вночі.

Кишеньковий годинник ставилися до предметів розкоші, і дозволити їх собі могло тільки невелика кількість дуже багатих людей. Єдиний мінус був в тому, що вони показували не зовсім точний час. Тому на одній стороні коробки були механічні, а на інший сонячний годинник. І тільки в 1927 році, коли були винайдені кварцовий годинник, стало можливим дізнатися точний час.

Годинники на ланцюжку від відомих брендів

Пік популярності таких годин припав на кінець XIX - початок XX століття. Найточніший годинник з боєм випускала французька фірма Breguet. І, з часом, назва «брегет» стало прозивним для всіх годин на ланцюжку.

З 2012 року спостерігається підвищений інтерес відомих брендів до брегет. Погляньте на кілька яскравих представників своєї з цієї категорії.

Arceau Pocket Amazones

Відомий будинок моди Hermès випустив обмежену серію годин на ланцюжку. На місці циферблата знаходиться мініатюра, яка зображує двох вершниця на білих Кінь. Над нею працював один з найталановитіших художників компанії - Анрі Д'Оріньї. Замість ланцюжка використовувалася тонка смужка крокодилячої шкіри.

Grande Complication Skeleton Pocket Watch

Ці унікальні годинник створений майстрами фірми Cartier. Корпус їх зроблений з білого золота у формі круга і має діаметр 5, 9 см. Циферблат оточений римськими цифрами. За бажанням, Grande Complication Skeleton Pocket Watch можуть трансформуватися в настільний годинник. Всього випущено лише 10 подібних екземплярів.

Longines Lépine 180th Anniversary Limited Edition

Випуск цього годинника приурочений до 180-річного ювілею компанії Longines. Їх корпус повністю зроблений із золота. Циферблат покритий білим лаком, на якому відмінно виглядають тонкі римські цифри.

Годинники на ланцюжку - новий модний тренд

Так як останнім часом інтерес до стилю арт-деко тільки зростає, то подібні чоловічі аксесуари знову входять в моду. І дизайнери відомих будинків мод з портсигарів і запальничок переключилися на кишеньковий годинник.

Але, щоб елегантно носити такий аксесуар, необхідно знати кілька правил:

  • Місце такого годинника в спеціальній кишеньці на жилеті. Тому варто придбати костюм-трійку.
  • Підбирати ланцюжок для них необхідно під колір корпусу.
  • Слід вибирати механічний годинник - це додасть певний шик образу джентльмена.

Що ж стосується жіночих годинників на ланцюжку, то тут єдиним обмеженням є фантазія власниці. Витончені годинник у вигляді кулона прекрасно поєднуються як зі строгим діловим костюмом, так і з легковажним сарафаном.

Залиште Свій Коментар