Чарівні брошки у вигляді тварин від Vhernier

Реалістичні дорогоцінні створення Vhernier виглядають одночасно чарівно і дуже сучасно, зачаровуючи грою світла і яскравих кольорів.

Італійський ювелірний дім Vhernier описує себе, як «рухомий бажанням дивувати і розважати». Мабуть, саме тому заснована в 1984 році на півночі Італії компанія вирішила займатися чимось сучасним і нетрадиційним, експериментувати з формами і матеріалами, щоб запропонувати світові нові і сміливі коштовності з італійським колоритом.

Брошки є чимось на зразок традиції в Vhernier, і в цьому році велику колекцію поповнив маленький яскравий хамелеон. Ювелірний дім розробив власний «розумний» спосіб роботи з декількома шарами каменів для створення нових відтінків і неповторною гри світла, і назвав його «Trasparenze». Завдяки цій техніці, хамелеон вийшов особливо реалістично: тіло виконано з яскравого фіолетового сугіліта, голова прикрашена переливаються опалом, а для імітації луски рептилія була покрита шаром гірського кришталю, який подарував особливу глибину і обсяг квітам. Для очей був обраний чорний нефрит, а в якості фінального штриха акуратно скупчені хвіст був прикрашений розсипом діамантів.

За словами представників бренду, ця незвичайна брошка вже продана, але найближчим часом очікуються поставки високоякісного сугіліта для створення ще одного хамелеона.

Звичайно, в колекції Vhernier ще чимало представників фауни, якими можна безвідривно милуватися і захоплюватися. Багатьох з них так само, як і хамелеона, «оживили» за допомогою технології «Trasparenze», подарувавши глибокі, яскраві кольори і відтінки.

Гірський кришталь на тлі зеленого нефриту додає брошки-гусениці незвичайний обсяг і змушує немов світитися зсередини. Смарагдово-зелений краб з інкрустованими діамантами клешнями може похвалитися панциром з хризопразу. Вкрай ефектно виглядає скорпіон, створений за допомогою переливається чорного перламутру і гірського кришталю. Жало на кінці його хвоста і клішні, як і у краба, прикрашені діамантовим паве.

Багатошаровість пішла на користь і маленькою ящірці, виконаної з лазуриту і гірського кришталю. Одного погляду достатньо, щоб рука мимоволі потяглася до брошки в бажанні відчути приємну гладкість і прохолоду ідеально відполірованого каменю.

І, звичайно, не можна не згадати одного з найвідоміших членів ювелірного сімейства Vhernier. Чудовий пінгвін, матеріалами для якого послужили червоний сердолік, насичено-чорний онікс і сяючий перламутр. Внутрішня боку крил, лапи, дзьоб і очі його виблискують ідеальними безбарвним діамантами.

Що ж, можна з упевненістю сказати, що ефект «здивувати і розважити» був без сумніву досягнуто - Vhernier продовжують підкорювати серця своїми «живими» прикрасами.

Залиште Свій Коментар