Неограненний алмаз. У моді природні форми

Еко-свідомість це не тільки корисно, а й модно.

Сьогодні турбота про навколишнє середовище і, так звана, еко-свідомість стали не просто важливою складовою здорового способу життя кожної людини, але і по суті модним віянням цього століття.

Починаючи з паперових пакетів в супермаркетах і закінчуючи ювелірними гігантами, які, здобуваючи дорогоцінні камені і метали, намагаються мінімізувати шкоди, що завдається навколишньому природі, еко-бум захопив весь світ і, треба визнати, став дуже позитивною модною тенденцією.

І кажучи про таке масове явище, не можна випустити з уваги і те, як це відбилося на ювелірній моді. Сьогодні одним з популярних віянь стали прикраси з дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, що зазнали мінімальної обробці та огранювання. Такі камені створюють враження природних, незайманих людиною і зберегли свою первозданну красу.

На ділі ж вони знаходяться на стадії між «тільки що з шахти» і «повноцінно огранованим». З поверхні зчищається все зайве і камінь обробляється рівно настільки, щоб можна було побачити його якість і потенційну цінність. І вже на цьому етапі його можна використовувати для вставки в ювелірні вироби.

Кожна прикраса з подібною вставкою є неповторним і винятковим. Таким чином, його власник може підкреслити свою індивідуальність, виділитися з натовпу і навіть відчути себе трохи ближче до природи. Неісчісляемое різноманітність форм і кольорів дозволяє ювелірам творити незвичайні вироби аж до справжніх творів мистецтва.

Яка б причина ні змусила вас прикрасити себе підвіскою або браслетом з великими, навіть злегка грубуватими яскравими камінцями, ви можете бути впевнені, що такі штучки дуже не скоро вийдуть з моди.

Залиште Свій Коментар