Дарт Вейдер і TIE-Fighter в годинах від Devon

Devon випустили ексклюзивну модель годинника Star Wars для фанатів кіносеріі «Зоряні війни».

Дизайнери в повному сенсі цього слова переглянули концепцію наручного годинника і випустили воістину фантастичну модель, задовольнивши найвищі запити не тільки поціновувачів годин, але і найвідданіших фанатів легендарної кіноепопеї. Матеріали, гідні застосування в аерокосмічній галузі, першокласні нейлонові ремінці, гібридний електромеханічний привід, комірки оптичного розпізнавання - все це ви знайдете в хай-тек годиннику Star Wars від Devon.

Інженерам Devon вдалося вмістити в компактний корпус годин 4 осередки оптичного розпізнавання, 4 мікромотора і 313 спеціальних контактів. Мабуть, за таким технологічним виробом навіть Дарт Вейдер буде готовий встати в чергу.

Як зазначив в одному з інтерв'ю Скотт Дейвон, засновник компанії: «Ми були просто зобов'язані включити елементи способу Дарта Вейдера в наш дизайн». Також велика роль в концепції годин Star Wars відведена геометрії імперського винищувача TIE-Fighter.

Не обійшлося тут і без високоміцного вуглецевого покриття, яке додало текстури сталевих елементів корпусу. З боків циферблата розташовані геометричні малюнки, що нагадують крила винищувача TIE-Fighter, а капелюшки гвинтів стилізовані під зображення шолома Дарта Вейдера. Навіть ремінці схожі на рукавички темного джедая. На довершення образу, на голівці подзавода розташований герб міжгалактичного Імперії.

Скільки ж коштують ці космічні годинник? Для початку варто відзначити, що в цілому буде випущено всього 500 екземплярів, які планується продати протягом 2 років. До годинах додаються запонки, стилізовані під TIE-Fighter, і все разом буде коштувати 28 500 доларів. Як бонус, упаковка буде виконана в формі особистого винищувача Дарта Вейдера.

Залиште Свій Коментар