Індійський бізнесмен подарував собі золоту сорочку

Панкай Паракх, політик і власник текстильного підприємства, вибрав для виготовлення подарунка на свій день народження одну з найдорожчих матерій в світі - золото.

Золота сорочка панк Паракха важить близько чотирьох кілограмів, а її вартість була оцінена в 127 тисяч фунтів стерлінгів (212 тисяч доларів). Сорочка має сім гудзиків (природно, теж золотих), які повинні зробити металеве вбрання більш гнучким і зручним в носінні. Для виготовлення сорочки використовувалося золото від 18 до 22 карат - ніяких інших металів в її складі не значиться. Хоча дорогоцінний одягання має гладку поверхню, творці обшили її тонкою тканиною для додаткового комфорту.

Над створенням золотий сорочки працювала команда з 20 осіб, які витратили на роботу близько 3200 годин.

Золото завжди зачаровувало мене, ще з п'яти років і з тих пір, як я вчився в школі. Йшли роки, і моя любов до цього королівського металу росла. розповідає Паракх з задумливою усмішкою

Деякі місцеві жителі вважають, що Паракх хвалиться своїм багатством, іншим здається, що він насміхається над бідними верствами населення Індії, але бізнесмена нічим не збентежити.

Дійшло до того, що на моєму весіллі 23 роки тому багато гостей вважали, що мені має бути соромно, бо на мені було більше золота, ніж на невесте.смеётся Паракх

Втім, не весь час і гроші Паракх витрачає на свою любов до золота. За останні п'ять років він оплатив проведення 120 операцій для хворих на поліомієліт, а також протягом тижня працював волонтером, допомагаючи хворим.

Щороку я проводжу як мінімум тиждень, допомагаючи в роботі госпіталю на 1000 місць - найбільшого і найкращого для лікування поліомієліту в Індії. Я також дбаю про те, щоб бідні пацієнти мали доступ до всього необхідного - лікарських препаратів, їжі, постільній білизні, послуг кращих хірургів, і я отримую від турботи про хворих величезна удовольствіе.рассказивает Паракх

Хоча ця сорочка панк важить майже 4 кілограми, вона не стала найдорожчою. Датта Фузі, інший індієць, що вважає за краще одягатися в чисте золото, витратив на свою 3, 3-кілограмову сорочку близько 160 тисяч фунтів стерлінгів (приблизно 270 тисяч доларів).

Однак не тільки в Індії люблять одягатися в золото. Турецький ювелір Ахмет Атакан створив сукню з 78 000 золотих елементів, загальна вага яких склала близько трьох кілограмів. Незважаючи на довгу копітку роботу і складність плетіння дорогоцінної тканини, творіння ювеліра має цінник відчутно нижче золотих сорочок - близько 130-140 тисяч доларів.

Залиште Свій Коментар