Всипаний самоцвітами різдвяний вінок за 4 мільйони доларів

Ми знайшли дещо, ніж точно не соромно прикрасити свій будинок - найрозкішніший різдвяний вінок.

Якщо чобітки за 3, 1 мільйона здалися вам недостатньо дорогими, а побалувати себе все одно хочеться, пропонуємо вам різдвяний вінок за 4, 6 мільйона доларів.

Присвячений предметів розкоші сайт VeryFirstTo пропонує те, що він небезпідставно називає «найдорожчим різдвяним вінком в світі». Вінок прикрашають 16 рубінів і 32 діаманта загальною вагою 138 карат. Серед використаних каменів варто відзначити рубін вагою 17, 49 карат і рідкісний жовтий діамант в 3, 03 карат.

Як повідомляє виробник, на момент написання новини ніхто ще не наважився витратити стан на ялинкову прикрасу. Однак цей королівський вінок робиться на замовлення, тому що створив химерне прикраса дизайнер - Паси Йокінен-Картер, відомий фінський флорист, - виготовить будь-яку необхідну кількість.

Тобіас Кормінд, співвласник британського ювелірного будинку 77 Diamonds, який надав дорогоцінні камені для незвичайного новорічного прикраси, повідомляє, що всі самоцвіти зроблені знімними, і їх можна або використовувати на різдвяному вінку в наступному році, або пристосувати до іншого ювелірного виробу.

Залиште Свій Коментар