Виставка «Англійська весна» в Парижі

Десять ювелірів з Великобританії зібралися, щоб продемонструвати найсвіжіші колекції і ювелірні вироби на виставці «Un printemps anglais».

Десять ювелірів з Великобританії, включаючи такі імена як Sarah Herriot і Yen, зібралися в галереї Elsa Vanier в Парижі, щоб продемонструвати свої найсвіжіші колекції і ювелірні вироби на виставці, що носить назву «Un printemps anglais» (від франц. «Англійська Весна»), яка була організована за підтримки компанії Goldsmiths.

Галерея Elsa Vanier відзначає десяту річницю в 2013 році, організувавши виставку, де будуть представлені роботи десяти виняткових майстрів ювелірного мистецтва, кожен з яких володіє унікальним, не схожим на інші стилем.

Все ювеліри були обрані і запрошені, щоб вони змогли представити все розмаїття стилів своїх виробів, а також зайвий раз довести, що талант є невід'ємною складовою при створенні справжніх англійських шедеврів.

Серед запрошених дизайнерів свої роботи продемонструють: Jacqueline Cullen, Rie Taniguchi, Josef Koppmann і Jo Hayes-Ward.

Проект підтриманий «Worshipful Company of Goldsmiths», установою, створеною королівської хартії в 1327 році, яке з тих пір відповідально за перевірку якості золота і срібла (а також з недавніх пір платини і паладію), що продаються у Великобританії, і грає найважливішу роль на сучасному ринку ювелірних виробів.

Виставка «Un printemps anglais» відкрилася 22 березня і триватиме до 30 квітня 2013 року.