Золоті запонки у формі Дарта Вейдера і Йоди

Розкішний аксесуар для шанувальників «Зоряних Воєн» ексклюзивно від Neiman Marcus.

Хоча зараз і самий розпал літа, зимові свята настануть швидше, ніж здається. А раз так, саме час почати підбирати новорічні подарунки для друзів і близьких. Чимало екстравагантних ідей можна почерпнути з чергового випуску щорічної Різдвяної книги американської роздрібної мережі Neiman Marcus.

Серед безлічі дивних святкових предметів розкоші причаївся подарунок, який змусить широко посміхнутися будь-якого шанувальника космічної саги «Зоряні Війни». Інтернет-магазин Neiman Marcus пропонує запонки для манжет у вигляді Дарта Вейдера і магістра Йоди з 14-каратного золота.

На вироблених в США обмеженим виданням запонки, ексклюзивним дистрибутором яких є онлайн-магазин Neiman Marcus, можна бачити зображення Дарта Вейдера і Йоди на передній стороні і емблему або Галактичної Імперії, або Повстанського Альянсу на зворотній.

Колекціонування атрибутики «Зоряних Воєн» в тій чи іншій мірі властиво, мабуть, кожному їх фанату, але тільки добре забезпечені шанувальники зможуть похвалитися цими запонками з воістину космічної ціною. Запонки з 14-каратного золота з символікою Star Wars обійдуться в 4200 доларів. Розлучившись з цією сумою, ви зможете отримати невелику, але дуже приємне розраду, поки коротають час в очікуванні 2015 року, коли на екрани вийде продовження знаменитої франшизи - «Зоряні Війни, Епізод VII».