Механічна пір'яна ручка Richard Mille за 105 000 доларів

Вартові твори Richard Mille завжди відрізнялися ефектним дизайном і технічно складними рішеннями. І нове творіння бренду ні в чому не відступає від цих принципів.

Часовий будинок добре відомий своїми оригінальними годинами, а зараз він просто «зняв» свій чудовий дизайн з зап'ястя і розташував його між пальців письменника (а може бути бізнесмена або художника).

У механічної пір'яний ручці RMS05 використовуються основні принципи годинникової справи для створення висувається пера. Корпус виготовлений з темно-сірого легкого і міцного карбону NTPT, а його поверхня покрита малюнком «під дамаська сталь» з ефектними переливами. У сапфіровому контейнері на кінці ручки розташовані покриті родієм деталі механізму. А дванадцять дорогоцінних каменів забезпечують їх ідеальне рівномірний рух.

Плавність і навіть деяка церемонність, з якої з'являється перо з корпусу ручки, справляє незабутнє враження. Як тільки ви повертаєте ковпачок на місце, перо ховається назад. У підсумку, в той час як більша частина виробників ручок намагається вдосконалюватися в тактильних відчуттях і дизайні, Richard Mille підходить до вирішення набагато більш істотною проблеми, що впливає на практичність використання пір'яних ручок.

Ручку RMS05 можна придбати ексклюзивно в бутиках Richard Mille за 105 000 доларів - така плата за інновації і унікальних дизайн в поєднанні з преміальними матеріалами.

Залиште Свій Коментар