Єдиний в світі Біг Мак з золота і діамантів

Американський Макдоналдс перетворив найвідоміше своє блюдо в кільце. Мабуть, це єдиний Біг Мак, який точно не зашкодить фігурі.

Багато хто любить фастфуд: хтось таємно, знайшовши момент, заглядає в заповітний ресторан з великою «М» на фасаді, а хтось голосно і без сорому говорить про свою пристрасть, і готовий проводити в компанії молочного коктейлю і апетитною булочки з м'ясною котлетою цілими днями. Втім, нещодавно Макдоналс створив блюдо, яке може припасти до смаку навіть запеклим прихильниками здорового харчування - в список інгредієнтів нового бургера увійшли тільки золото та дорогоцінні камені.

Творцем незвичайного збірного кільця стала ювелір Надін Госн (Nadine Ghosn). Надихаючись (природно) справжнім Біг Маком, Надін відтворила різні шари справжнього страви, щедро інкрустовані камінням: безбарвними діамантами замість кунжутного зерен; діамантами світло-коричневого кольору прикрашені імпровізовані м'ясні котлети; цаворіти виблискують салат-латук, скибочки огірка і цибулю; помаранчеві сапфіри використані для спеціального соусу. Вартість кільця, що отримав назву Bling Mag, склала 12 000 доларів.

Дорогоцінний Біг Мак був створений, щоб привернути увагу теперішніх та майбутніх гостей Макдоналдс з трьома розмірами фірмового бургера: Grand Big Mac, the Big Mac, and the Mac Jr. З цього приводу ресторан запустив конкурс Bling Mac Contest, за умовами якого учасники повинні були написати твіт з освідченням у коханні до Біг Маку. Дата завершення змагання була обрана теж зі змістом - 14 лютого.