Витонченість і символізм бабок в ювелірних виробах

Бабки стали популярні ще в Вікторіанську епоху, а з появою стилю модерн вони пережили новий зліт на наших сукнях, зап'ястях і пальцях.

Зазвичай жінки бояться справжніх комах, але яким же кардинальним чином змінюється їхня реакція, коли ці ж істоти перевтілюються в вироби з дорогоцінних каменів і металів, що повторюють оригінал в найдрібніших деталях.

Протягом всієї історії символізм бабки відображає її спритні руху і різні природні здібності. У деяких культурах вважається, що бабки висловлюють зміни і перетворення в нашому житті, а також здатність приймати їх без тіні страху; вміння справлятися з усім, що виникає на шляху.

Комахи як образ і символ стали неймовірно популярним мотивом в Вікторіанську епоху, і бабка не стала винятком. А епоху модерну ці неймовірно елегантні створення приземлилися на пояси і браслети прекрасних дам. Твори обох періодів черпали натхнення у японських зображень бабок, які відображали яскравий прояв світла і радості.

З розширенням кордонів мистецтва і технік виконання значення дорогоцінних виробів було переосмислено. Новий рух очолив видатний ювелір Рене Лалік поряд з такими майстрами і брендами як Boucheron, Генрі Вевер, Жорж Фуке, Falize і Люсьєн Гайяр. Всі форми і елементи природи стали частиною стилю цього руху, а найбільш характерними були бабки і метелики.

Бабка втілювала різні теми, славимо за часів модерну: природа, чуттєвість, перевтілення з однієї фізичної форми в іншу. Але самий незвичайний підхід був у Лаліка - це перетворення бабки в жінку.

Бабки повернулися у вигляді брошок на початку XIX століття і до цих пір користуються великою популярністю. Витончені підвіски, ефектні кільця і ​​сережки, виконані з використанням безлічі дорогоцінних каменів - природа цих прикрас віддає належне минулому і є для жінки причиною любити, а не боятися комах на своєму одязі або в волоссі.