Ювелірна колекція за мотивами «Малефісент»

Похмура магія останнього фільму від Walt Disney поширилася і на ювелірну індустрію в рамках співпраці кінокомпанії і лондонської ювелірної фірми.

Нова колекція від Crow's Nest Fine Jewelry натхненна грою Анджеліни Джолі в образі протагоніста фільму, злої чаклунки Малефісент з казки про сплячу красуню.

Ювелірний дизайнер Деніел Белевич використовував хитромудрі костюми з знятого Роберт Стромберг фільму як відправну точку для дизайну семи прикрас.

Іміджеві кільця, браслети і «Кафи», що увійшли в ювелірну колекцію, окреслють краси і небезпеки мстивої чарівниці.

Вона темний персонаж, але не позбавлена ​​своєрідної краси. Мені здається, що вона незрозуміла особистість, і ми можемо дізнатися дещо про себе самих, дивлячись на неї. Я сподіваюся, що моя інтерпретація персонажа, відображена в ювелірних прикрасах, відповідає тому, що відчувають і інші люди - цієї темної красі. поділився Белевич в інтерв'ю для Vogue UK

Тон колекції задають родій, чорні діаманти і каплевідний онікс, і ці дорогоцінні камені разом з дизайном прикрас служать луною візуальним мотивами фільму - вогню, драконам, шпильок і пір'ям. Ціни на прикраси в колекції варіюються від 4000 до 22 000 доларів.

Залиште Свій Коментар