Голландець винайшов ліки від жадібності

Грошолюбство - один з семи смертних гріхів. Але якщо ми назвемо неконтрольовану любов до багатства і небажання їм ділитися хворобою, чи хочемо ми від неї вилікуватися?

Навіть кращі представники роду людського не захищені від нападів жадібності - судячи з усього, скупість лежить в самій основі людської натури. Деякі стверджують, що корінь жадібності - в амбітності, і, раз так, скупість веде до розвитку і зростання. Однак надмірна любов до багатств може призвести і до краху.

Але сьогодні можна більше не переживати про це. Голландський концептуальний художник Diddo стверджує, що знайшов ліки від жадібності - позбавлене будь-яких побічних ефектів і розроблене їм всього-то за чотири місяці праць. Його набір для ін'єкцій «Ліки від жадібності» складається з шприца, покритого 24-каратним золотом, декількох голок і бульбашки з сироваткою зі справжніх чорнила, використовуваних для друку американських доларів, яка була отримана шляхом механічної переробки близько 10 000 доларів!

Художник прокоментував проект, сказавши, що мета створення цього незвичайного медикаменту - запалити внутрішній діалог між тим, ким ми є, і тим, ким хочемо бути. Фундаментальний принцип цього процесу - переглянути наші цінності і світогляд і впорснути в них свіжу енергію, яка допоможе нам самовдосконалюватися.

Поки був виготовлений лише один екземпляр чарівного препарату, але, хоча можливість зробити таку ін'єкцію вражає і зачаровує, мимоволі задаєшся питанням - чи може бажання позбутися від жадібності бути ще одним придбаним недоліком людської природи?

На відео нижче ви можете помилуватися процесом приготування цього незвичайного ліки. Ми не радимо повторювати побачене щоб уникнути небажаних наслідків. Тим більше, що відгуків від «вилікувалися» поки не надходило.