Найромантичніша огранювання діаманта

Представляємо вашій увазі кільця з розкішними серцеподібними діамантами.

Подібно каплевидной огранювання діаманта з розпадиною у верхній частині, «серце» є однією з найскладніших діамантових форм, оскільки вона вимагає приношення в жертву каратів діаманта заради створення хитромудрих обрисів. Пропорції повинні бути ідеально точними, щоб серце вийшло симетричним - якщо зробити огранювання занадто вузькою, діамант буде виглядати неприродно витягнутим, занадто широкої - і серце буде здаватися незграбним.

Кільця Chopard з діамантами серцеподібної огранки з колекції Passion for Happiness

Кільця для заручин з колекції Chopard Passion for Happiness прикрашені діамантами у формі серця і ідеально підійдуть для того, щоб висловити любов і прихильність близькій людині. Можете вибрати витончений «серцевидний» діамант на тонкому ободі, усипаному поблискують на світлі мозаїкою дрібних діамантів або більш «сміливу» модель з 5, 63-каратним діамантом огранки «серце», оточеним каменями менших розмірів.

Messika також пропонує кільце для заручин з діамантом у формі серця. Його дизайн - зразок граничної жіночності, забезпечений рідкісним рожевим діамантом. Ще більш барвистий варіант пропонує Graff - кільце з сапфіром огранювання «серце», в якому представлений більш сучасний погляд на цю безсоромно привабливу огранювання.

Оселившись в Лондоні Софі Харлі, що отримала в 2013 році титул «Британський ювелірний дизайнер року», забезпечила свої кільця з серцеподібними діамантами крилами, щоб відсвяткувати 25-річний ювілей бренда. Її кільця повні сексуального стилю і надають буйний характер цієї традиційно дівчачої огранювання.

Нарешті, на допомогу тим, хто не знайшов свого ідеалу серед попередніх моделей, поспішає Tiffany & Co. з класичним Помолвочное кільцем з єдиним серцеподібною діамантом, в якому досконало розкривається вся романтична краса цієї огранювання.

Залиште Свій Коментар