Космічна годинна симфонія від Urwerk

Перші жіночий годинник від Urwerk, ідеально пристосовані для міжгалактичних подорожей крізь простір і час.

Компанія Urwerk - це не звичайний манірний швейцарський бренд. Візьміть хоча б назва, яке складається з імені давнього шумерського міста Ур і німецького дієслова «werk»: навмисний анахронізм вдало поєднується з образом незалежного бренду. Urwerk був заснований в 1997 році дизайнером Мартіном Фраєм і майстром-годинникарем Фелікс Баумгартнер, і з тих пір не перестає ламати стандарти, вивертати традиції навиворіт і пропонувати інноваційні способи відображення часу. Особливу популярність бренду принесли серії шикарних футуристичних годин, як ніби прийшли з XXII століття.

Стародавні шумери згадані в назві бренду неспроста, адже багато технологічні рішення і методи розрахунку, якими ми користуємося дотепер, були придумані в Месопотамії (Межиріччя) більше 6 тисяч років тому. Саме шумери створили перші сонячні годинники, розділили годину на 60 хвилин, рік на 12 місяців, а коло на 360 градусів.

Ми прагнемо привнести знайомі нам культурні елементи від радянських супутників до доктора Спока в область елітного годинної майстерності. Фелікс Баумгартнер

Годинники UR-106 Lotus стали першими жіночими годинах, розробленими Urwerk, і завдяки помітному асиметричному дизайну і супутниковій системі відліку часу багато в чому нагадують своїх «маскулінних» побратимів. Ключовим завданням, що встала перед інженерами, була мініатюризація корпусу для внесення всіх необхідних механічних елементів, однак за словами Баумгартнера, найбільш складним виявилося розкрити багатошарову красу концепції годин.

Для повного відчуття техногенності витончений аеродинамічний профіль годин прикрашений збоку «радіаторної гратами». На лицьовій стороні також викладено паве з чорних або безбарвних діамантів. Механізм з автоподзаводом призводить в руху супутникові годинник і індикатор фази місяця.

«Я люблю крайнощі», - відповів Баумгартнер на питання про рішення створити чорну і білу версії годин. - «В кожному з нас борються світле і темне початок».

Непримиренні, зухвалі і авангардні, «інь і ян» від Urwerk ідеально доповнюють один одного, стрімко вриваючись в консервативний світ годинного дизайну. «Я виріс в світі традиційного вартового справи», - пояснює Баумгартнер, чий батько займався ремонтом маятникових годин. - «Однак Мартін Фрай випустив мене на свободу. Він справжній художник і його талант подарував мені можливість створювати щось нове ».

Залиште Свій Коментар