Парфуми за 220 000 доларів від Clive Christian

Лондонський універсам Harrods святкує відкриття парфумерного бутика Salon du Parfum, де покупці зможуть придбати самі екстравагантні і дорогі аромати.

Спеціально на честь відкриття бутіка британський парфумерний будинок Clive Christian створив ексклюзивну версію свого знаменитого аромату No1 зі спеціальним цінником - 143 тисячі фунтів стерлінгів (близько 228, 6 тисяч доларів).

Парфуми, названий No1 Passant Guardant, поміщений у флакон, якому впору наймати собі власних охоронців! Кришталева бутель покрита 24-каратним золотим гратчастим орнаментом і щедро прикрашена діамантами. Екстравагантна упаковка відмінно справляється зі своїм завданням - одного погляду на блискучу ємність досить, щоб зрозуміти, що вона зберігає в собі найдорожчий парфум в світі.

Екслюзивна версія No1 Passant Guardant від Clive Christian

Флакон увінчаний пробкою в формі легко впізнаваною корони в діамантовому ореолі - знак поваги Королеві Вікторії - а також орнамент у формі лева з двома жовтими і одним рідкісним рожевим діамантом. Золота решітка повністю виконана вручну. Вручну ж встановлений кожен з 2000 року бездоганної чистоти діамантів, якими прикрашено флакон.

Хоча від всієї цієї золотої розкоші, що розбушувалася з нагоди відкриття парфумерного бутика, складно не прийти в захват, нам би хотілося, щоб і парфум до урочистої події підготували відповідний. Тому дізнавшись, що це золоте диво містить в собі звичайнісінький аромат No1, який можна придбати за 450 фунтів (720 доларів), ми були трохи розчаровані. При всій пишності упаковки, цього може виявитися недостатньо, щоб змусити кого-небудь розлучитися з двома сотнями тисяч доларів.