Торт з діамантами за 75 мільйонів доларів

Щедро всипаний діамантами кулінарний шедевр був виготовлений з нагоди дня народження дочки багатого клієнта з Арабських Еміратів, який побажав залишитися невідомим.

Хоча дорогоцінний торт був виготовлений дизайнером Деббі Вінгхем ще в 2015 році, рекорд цей залишається неперевершеним донині. Всипаний більш ніж 4 тисячами справжніх діамантів, торт довжиною майже 2 метри розігрував сцену модного показу: подіум з моделями в нарядах, що нагадують колекції самої Вінгхем, світське суспільство, що сидить в першому ряду, і фотограф.

Дизайнерський торт також міг похвалитися їстівними модними аксесуарами, включаючи взуття, сумочки, смартфони і планшети. Міс Вінгхем виготовила вручну все фігурки на гламурному ласощах вагою в 450 кг, на що у неї пішло 1100 годині. Торт прикрашали 120 кг помадки і 60 кг шоколаду і глазурі.

Своєрідними вишеньками на торті стали розкішний рожевий діамант в 5, 2 карата, жовтий діамант в 6, 4 карата, а також 15 безбарвних діамант за 5 карат кожен. Серед дорогоцінних каменів можна було знайти аметисти, смарагди і 75 чорних діамантів.

В результаті загальна вартість копіткої ручної праці, величезної кількості кулінарних і дорогоцінних матеріалів змусили вирости вартість готового виробу настільки, що це зробило його найдорожчим тортом в світі. Ціна склала фантастичні 75 мільйонів доларів.

Хочете більше розкішних солодощів? Тоді погляньте на розкішний набір шоколадних цукерок від Паскаля Кафі, найдорожче в світі морозиво Golden Opulence з листками чистого золота і, звичайно, не забудьте про усипаному пластівцями дорогоцінного металу попкорн від Berco, який неодмінно зробить ваш кіновечір ще приємніше.

Залиште Свій Коментар