Як дізнатися розмір кільця

Якщо вам потрібно дізнатися розмір кільця, а на похід в ювелірний магазин для примірки немає часу, то ми підкажемо вихід з цієї ситуації.

Ви можете скористатися досить простими способами вирішення даної проблеми в домашніх умовах, які не зажадають великих витрат часу і наявності спеціальних пристроїв. Але для початку давайте визначимося з термінами.

Розмір кільця - це величина його внутрішнього діаметра в міліметрах. Тобто кільце розміром 16 має внутрішній діаметр 16 мм, розміром 16, 5 - 16, 5 мм і так далі. Сам же внутрішній діаметр - це відстань між найбільш віддаленими один від одного крапками на внутрішній кромці кільця.

Для достовірності результатів краще проводити вимірювання при хорошому самопочутті і комфортній температурі навколишнього середовища, коли ви немає набряклості, а пальці рук мають свої звичні розміри і обриси. А тепер перейдемо до способів визначення розміру кільця в домашніх умовах.

Спосіб 1. Вимірювання іншого кільця

Так, такий спосіб можна назвати очевидним. І все ж, часом, в пошуках зручного і універсального рішення ми забуваємо, що все геніальне - просто.

Отже, вам буде потрібно ще одне ваше кільце, щоб виміряти його діаметр. Переконайтеся, що прикраса комфортно сидить на потрібному пальці, не забуваючи про те, що широкі кільця завжди сідають щільніше, ніж тонкі. Для найбільш комфортного вимірювання ви можете або покласти саме кільце зверху на плоску лінійку, або якщо лінійка прозора, то її саму можна накласти зверху на кільце. Результат вимірювань і буде розміром кільця.

Спосіб 2. Вимірювання пальця по колу

Якщо крім свого пальця вимірювати нічого, цей спосіб буде оптимальним. Візьміть смужку щільного паперу шириною 1 см, щільно оберніть палець в найширшому місці і відзначте на папері точку перетину кінців смужки. Розгорніть смужку і виміряйте лінійкою вийшла довжину окружності. Тепер вам потрібно поділити це значення в міліметрах на 3, 14. Округляем результат ділення до найближчого розміру.

Так, наприклад, якщо довжина паперової стрічки, потрібної для обхвату пальця, склала 53 мм, то після ділення на 3, 14 отримуємо 16, 88. Розмір кільця в даному випадку буде 17.

Варто також врахувати, що якщо підбирається розмір для кільця товщиною не менше 5 мм, то краще завжди округляти значення в більшу сторону.

Спосіб 3. Використання мірної стрічки

Можна замість простої паперової смужки, використовувати мірну стрічку (або, простою мовою, сантиметр). Якщо сантиметра під рукою немає, можна зробити його самостійно. Підготовка, звичайно, займе якийсь час, зате сам процес вимірювання буде значно зручніше, а результат точніше.

Зробити мірну смужку можна все з тієї ж паперу шириною 1, 5-2 см. Роблячи невеликий відступ від лівого краю, наносимо на неї міліметрові ділення від 0 до 6-7 см в залежності від товщини пальця. Вирізаємо стрічку таким чином, щоб за формою вона була схожа на лопатку з довгим держаком. Лівий її кінець (приблизно перші 10 мм) повинен бути широким, а вся інша смужка рази в 2 вже. Такий пристрій ще можна порівняти з тонким ременем з дуже широкою пряжкою.

На місці нульового розподілу робимо вузький проріз паралельну контрольними позначками, щоб в неї міг пройти правий кінець. Тепер наш сантиметр готовий і можна приступити до вимірювань. Отриману петлю потрібно надіти на пальці, затягнути не надто туго і подивитися, на якому розподілі найкомфортніше відчуття на пальці. Після вимірювань обчислюємо розмір кільця також як в попередньому способі, - поділивши довжину на 3, 14, і округливши результат.

Спосіб 4. Вимірювання ниткою

Цей спосіб може здатися в чомусь простіше і в чомусь складніше попередніх. Товсту жорстку нитку наметовому не дуже щільно на палець в кілька витків, які повинні лягати щільно один до одного, імітуючи тим самим ширину майбутнього прикраси. На останньому обороті кінці нитки відрізаємо на самому їх перетині. Після цього знімаємо нитка і вимірюємо її довжину в міліметрах. Отримане значення ділимо спочатку на кількість витків, а потім на 3, 14. Результат, як і раніше, слід округлити.

Сподіваємося, що ці нехитрі способи дозволять вам легко і швидко визначити розмір кільця, і підібрати бажане прикраса без зайвих переживань!

Залиште Свій Коментар